NOWOŚĆ! PRZECINARKA PLAZMOWA MAGNUM CUT 55

Dostępne w naszej ofercie przecinarki plazmowe CUT to urządzenia wykorzystywane do ręcznego lub maszynowego cięcia przy pomoc plazmy powietrznej elementów, które przewodzą prąd elektryczny. Z tego względu stosuje się je do przecinania stali węglowych oraz stopowych, mosiądzu, żeliwa, miedzi, aluminium oraz jego stopów. Cięcie plazmą to metoda oparta na strumieniu powietrza, przez co przecinarka musi mieć stałe oraz wydajne źródło suchego, czystego powietrza np. pochodzącego ze sprężarki wyposażonej w filtry.

Oferowane przez nas urządzenia są kompletne i od razu gotowe do pracy. Posiadają specjalne wyposażenie palnika, dzięki któremu pozwalają na pracę w miejscach trudno dostępnych oraz we wszystkich pozycjach.

Jest to urządzenie, które świetnie sprawdza się w rękach profesjonalistów. Może być wykorzystywane przy pracach warsztatowych oraz remontowych, sprawdza się np. podczas cięcia złomu. Przecinarki plazmowe CUT cechują się niezawodnością oraz wysoką wydajnością. Posiadają tranzystory IGBT, które zapewniają niewielkie straty mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *