Spawarka inwertorowa Magnum – którą wybrać?

Oferta spawarek Magnum jest bardzo szeroka. Są wśród nich różnorodne urządzenia, mogące sprostać odmiennym potrzebom poszczególnych klientów. Właśnie dlatego, wielu spawaczy, stających przed wyborem urządzenia, decyduje się właśnie na tę markę.

Jaki model wybrać?

Szukając modelu dla siebie, wielu klientów zastanawia się nad tym, którą spawarkę inwerterową powinni wybrać. Niestety na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy bowiem od konkretnych potrzeb. Inny model sprawdzi się w profesjonalnym warsztacie, podczas intensywnej eksploatacji, a inny w przydomowym warsztacie mechanika-hobbysty.

Modele dla profesjonalistów

Jeśli potrzebujesz spawarki MMA, która sprosta potrzebom profesjonalisty, warto zapoznać się z naszą ofertą. Posiadamy urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w charakterze narzędzi do codziennej pracy. Doskonałym przykładem może tutaj być spawarka Magnum Snake 200 P. Jest to model, który cieszy się wielką popularnością. Jest lekki i wygodny do przenoszenia. Posiadają przy tym znakomite parametry spawalnicze. Dzięki temu doskonale sprawdza się w warunkach terenowych.

Warto zwrócić również uwagę na model Magnum Snake 200 PS, który, podobnie jak wspomniane wyżej urzadzenie, również charakteryzuje się niezawodnością i zapewnia znakomite parametry spawalnicze. Urządzenie posiada układ zabezpieczający przed przeciążeniem, przegrzaniem lub niestabilnością zasilania. Ponadto zapewnia znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod zasadowych oraz rutylowych.

Wśród zawodowych spawaczy, dużą popularnością cieszy się także model Magnum Lizard 200 II. Urządzenie doskonale nadaje się do stali zwykłej, nierdzewnej oraz metali kolorowych. Posiada bardzo dobrą charakterystykę łuku oraz niezwykle wytrzymałą obudowę. Nowoczesne tranzystory IGBT minimalizują ilość zakłóceń elektromagnetycznych, zapewniają wysoką wydajność, niezawodność oaz niewielkie straty mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *